Nasz Zespół

Emil Klucz

Współtwórca, Prezes Zarządu


Wspólnie z żoną od kilkunastu już lat rozbudowuje i zarządza całą Grupą Passio. Myślenie strategiczne i analityczne oraz doświadczenie sprzedażowe to jego największe atuty. Otwarty umysł pozwala wyznaczać zespołom nieznane kierunki rozwojowe. Prywatnie mąż, ojciec trzech wspaniałych córek. Najlepiej odpoczywa w kuchni, gdzie również może tworzyć.

Waldemar Wiśniewski

Współtwórca, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Operacyjnych

Z wykształcenia technolog chemiczny, absolwent Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Posiada rozległe doświadczenie zarówno w pracy naukowej jak i w zakresie transferu technologii. Brał udział w budowie i tworzeniu Centrum Transferu Technologii przy Regionalnym Centrum Innowacyjności Uniwersytetu Technologiczno Przyrodniczego w Bydgoszczy. W Grupie Passio odpowiedzialny za obszary związane z analizą rynku, analizą stanu techniki i wiedzy naukowej. Odpowiadał za zarządzanie kilkoma projektami B+R. Umiejętności w zakresie nawiązywania i budowania relacji biznesowej przyczyniły się do objęcia stanowiska Alliance Managera w jedenej ze spółek Grupy. Od roku Dyrektor ds. Operacyjnych w Open Labotec sp. Z o.o. Prywatnie mąż i ojciec. Wolny czas spędza z książką w ręku, bądź grając w gry planszowe z rodziną i przyjaciółmi.

Armand Cholewka

Współtwórca, Dyrektor ds. Technologii

Armand Cholewka Współtwórca, Dyrektor ds. Technologii Profesor Uniwersytetu Śląskiego. Specjalista z zakresu fizyki medycznej, od ponad 20 lat bada i rozwija tematykę wykorzystania termografii w różnych obszarach medycyny i sportu. Na stanowisku Prezesa przewodniczy Polskiemu Towarzystwu Diagnostyki Termowizyjnej w Medycynie. Pełni stanowisko Zastępcy Dyrektora Instytutu Inżynierii Biomedycznej na Uniwersytecie Śląskim. Autor ponad 90 publikacji naukowych oraz rozdziałów w monografiach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Autor ponad 50 ekspertyz dotyczących innowacyjności różnych technik obrazowych w medycynie. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci. Pasjonat motoryzacji.